Eesti Kool

Kopenhaageni Eesti Kool ja Lasteklubi Selts loodi 2013. aastal aktiivsete lastevanemate eestvedamisel eesmärgiga õpetada ja alal hoida eesti keelt ja meelt Taanis.

Lasteklubi rühm käib koos kord kuus pühapäeval Vanløse Kulturstationis. Lasteklubisse on oodatud kõik kuni kuue aastased lapsed. Lasteklubis mängitakse, lauldakse, tehakse käelist tegevust ning tutvutakse Eesti kalendritähtpäevadega. Kopenhaageni Lasteklubi ja seltsi tegemiste kohta saab lisainfot Urmas Lepikult aadressil urmasekene@gmail.com Klubi alustab septembris, liituda võib jooksvalt.

Kopenhaageni emakeelekoolis (Modersmålsskolen, Enghave plads 21) toimuvad laupäeva hommikuti eesti keele tunnid 0.- 9. klassi õpilastele. Õpe koolis tasuta.  Laupäevakoolis käib õpe tavakooliga paralleelselt ja esimene tund toimub 17. augustil. Kooli saab registreerida ka kooliaasta jooksul. Registreerimiseks saab infot õpetaja Liisi Kedikult liisikedik@gmail.com

Kopenhaageni Eesti Kooli ja Lasteklubiga saab lähemalt tutvuda nende koduleheküljel.

Vaata ka Üleilmakooli tegemisi. Üleilmakool on välismaal elavate laste e-kool. Üleilmakoolis saab õppida eesti keelt ja kirjandust ning eesti keeles teisi aineid – Eesti ajalugu, Eesti maatundmist, matemaatikat.

Loe, kuidas hoida emakeelt võõrsil: Emakeel on oma keel!

Foto: Mariliis Kundla