Hetkel on konsulaarvastuvõtule võimalik aegu broneerida vaid telefoni teel: +45 39 46 30 70. Konsulaarvastuvõtt on suletud 6-19. veebruaril, palume broneerimisel arvestada.

Eesti Kodu

Kopenhaageni Eesti Selts „Eesti Kodu“ on Taanis Kopenhaageni piirkonnas elavaid eestlasi ja nende peresid koondav ühendus. “Eesti Kodu” on üks vanemaid Välis-Eesti seltse maailmas, olles asutatud 1922. aastal.

Seltsi eesmärgiks on siinse Eesti kogukonna suhtluse vahendamine ning seltskondlike ja kultuuriürituste läbiviimine. 2018. aastal on toimunud eestlaste piknik, tulemas on EV100 üritus Helsingøris koostöös Helsingør Aftenskole`ga ning jõulupidu koostöös Eesti Vabariigi Suursaatkonna ning Kopenhaageni Eesti Kooliga.

Facebooki gruppi Eesti Selts Kopenhaagenis “Eesti Kodu“, kasutatakse jõudsalt, sinna postitavad eestlased praktilist infot, küsivad nõu ning vahetavad asjalikke kontakte.

Seltsiga oodatakse liituma teotahtelisi inimesi, kes soovivad põnevaid sündmusi organiseerida ja aeg-ajalt mõnusasti koos aega veeta. Võtke ühendust meiliaadressil [email protected] või Facebooki grupi kaudu. „Eesti Kodusse“ on oodatud kõik, kellele Eesti ja eestlased südamelähedased on.